Domovní dveře

Dveře jsou vizitkou každého domu a zároveň by měly být zárukou maximální bezpečnosti a trvanlivosti. Všechny námi dodávané dveřní systémy jsou konstruovány na nejvyšší tuhost s rohy zesílenými spojkami.

Nabídka dveřních systémů od balkonových dveří, přes vedlejší vstupní dveře s hliníkovým prahem, až po vchodové dveře tuhostí srovnatelné s hliníkovými.

Stínění - venkovní a interiérové

Rolety a žaluzie nabízíme v širokém sortimentu barev i materiálu, standardní součástí dodávky je montáž.

Hliníkové horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru.

Vrata

Sekční garážová vrata se vysouvají pod strop, zavírají se lehce a tiše. Ve spojení s dálkově ovládaným motorovým pohonem získáte maximální komfort.

Výklopná vrata jsou vyráběna jako neizolovaná s možností dodatečného izolování. Ovládání je možné ruční nebo elektrickým pohonem na stropní konstrukci.